İçeriğe geç →

Adsense Harici (Alternatifi) Kazanç Yöntemleri

Google Adsense Türkiye kazançlarının çok düşük olması sebebiyle birçok kişi alternatif gelir kaynaklarına yönelmiş durumda. Tıklama başı maliyetin 1-2 kuruşlara kadar düştüğü Adsense’de insanlar artık bunalmış durumda. Niche sitelerle de istenilen geliri elde edemeyen webmasterlar artık tüm seçenekleri değerlendiriyor.
Türkçe içeriğe sahip siteleriniz için alternatif kazanç yöntemlerini kullanmanız çok daha mantıklı olacaktır. Adsense dışında gelir elde edebileceğiniz kazanç yöntemleri aşağıda verildiği gibidir.

AdMatic İle Kazanç
Gösterim başına kazanç sağlayan en bilinen reklam sitesidir. Piyasada en çok güvenilen reklam alternatiflerinden de biri olarak karşımıza çıkıyor. Admatic, ödeme konusunda şimdiye dek problem çıkarmamış nadir firmalardan biridir. Admatic ödeme günü her ayın 25’i ile 30’u arasında gerçekleşiyor. Admatic ile ilgili gelen şikayetlerin büyük çoğunluğu sayım ile ilgili. Birçok kullanıcı gösterimlerin yanlış okunduğu konusunda şikayetçi. Bununda nedeni şudur: Web sitenize giren her kullanıcıya reklam gösterilmez. İnsanlar bu noktayı atladığı için Admatic’in eksik saydığını söylüyor. Admatic, 1000 gösterime 1,50 TL vermektedir.

Gittigidiyor İş Ortaklığı
Adsense alternatifi en güzel reklam sitelerinden biri de Gittigidiyor’dur. Gittigidiyor’un çalışma mantığı ise şu şekilde:
Tıklama başı ortalama kazanç 0,10 TL
Her 1000 gösterime 0,20 TL veriyor. Bu şartlarda alternatif ödeme sistemleri arasında en iyileri arasında yer alıyor. Eğer Adsense gelirlerinden sıkıldıysanız ve çok daha fazla gelir elde etmek istiyorsanız bu reklam ortaklığı tam size göre. Sizde alternatif reklam sitesi arıyorsanız, Gittigidiyor’u değerlendirmelisiniz.

Adcash İle Kazanç
Yıllardır reklam verenleri buluşturan en önemli reklam sitelerinden bir tanesi olarak Adcash karşımıza çıkıyor. Adcash ile çalışarak sizde gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Adsense alternatifi olarak en çok tercih edilen reklam sitelerinden birisi. +18 ve illegal siteleriniz hariç tüm siteleriniz için başvuruda bulunabilirsiniz. Adcash’te ödeme eşiği 100 euro olarak belirlenmiştir. Yani hesabınızda 100 euro birikmeden parayı çekemiyorsunuz. Ödemelerde her ayın 1’i ile 10’u arasında yapılıyor. Adcash ile reklam gelirleri tıklama ve gösterim başına veriliyor.

Kategori: Para Kazanma Webmaster

Yorumlar

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir