İçeriğe geç →

Anket Doldur Para Kazan

 

İnternet üzerinden anket doldurarak para kazanmak ister miydiniz? Dünya çapında milyonlarca internet kullanıcısının başvurduğu bu internetten para kazanma yöntemiyle fena olmayan miktarda bir ek gelire sahip olabilirsiniz. Uluslararası olarak ülkeden tüm internet kullanıcılarına sağlanan bu hizmetle anında para kazanmaya başlayabilirsiniz. İnternetten para kazanmanın yollarını arayanlar için hazırladığımız rehber niteliğindeki bu yazımızda, anket doldurarak para kazandıran siteler hakkında;

 • İnternet üzerinden anket doldurarak nasıl para kazanılır?
 • Anket doldurarak kazanılan para kazandıran siteler ve mobil uygulamalar hangileridir?
 • İnternetten anket doldurarak kazanılan para nasıl alınır?

Gibi birçok sorunun cevabını ve anket doldurma taktiklerini bulabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Anket Doldurarak Para Kazanmak Mümkün Mü?

İnternetten anket doldurarak para kazanmak, bu konu hakkında ön bilgiye sahip olan internet kullanıcıları için gayet mantıklı gelen bir internetten para kazanma yöntemi olsa da bu işi yeni duyanlar için pek gerçekçi gelmemektedir. Özellikle bu yöntemi ilk duyan kişiler anket doldurarak para kazanma gerçek mi şeklinde internet üzerinde araştırma yapmaktalar. Bu konuyu açıklığa kavuşturmak adına internetten anket doldurma işleminin mantığının kavranması gereklidir. Bu sisteme göre internet siteleri kullanıcılara sundukları anketleri doldurtarak;

 • Piyasaya yeni çıkmış bir ürün ya da hizmetin tanımı yapılmış olur.
 • Ürün ya da hizmet hakkında tüketicilerin düşünceleri ve bakış açıları verisi toplanmış olur
 • Araştırılması gereken büyük çaptaki anketler için uluslararası anketörlere kolaylıkla ulaşılmış olur

Gibi birçok sorumluluklarını yerine getirmiş olurlar. Bu nedenle de anketlerini dolduran kişilere, bu işi yerine getirdikleri için bir miktar ödeme yaparlar. Bu iş tamamen gönüllülük üzerine kurulu bir sistemdir. Dolayısıyla anket doldurarak para kazanmak isterseniz ücretsiz olarak bu hizmetten yararlanır ve doldurduğunuz anketler başına önceden tutarını görebildiğiniz parayı kazanmış olursunuz.

Anket Doldur Para Kazan İnternet Siteleri Ne Kadar Güvenilir?

Tamamen yasal yollarla para kazandıran bu internet sitelerinin sayısı, söz konusu siteler kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görünce bir anda artmıştır. İnternet üzerinde çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayacağınız bu sitelerden bazıları doğal olarak dolandırıcı olabilmektedir. Çünkü yoğun talep gören bir sektörde, para kazandırma vaadiyle insanlara anket doldurtan fakat hak ettikleri ödemeleri yapmayan sitelere rastlamak mümkündür. Bu nedenle internet kullanıcıları tarafından anket doldur para kazan sahtekarlığı sıklıkla dile getirilmektedir.

Hâlbuki söz konusu anket doldurarak para kazandıran internet siteleri arasında çok uzun geçmişi olan, güvenilir ve isim yapmış birçok internet sitesi de bulunmaktadır. Bu işle ilgileniyor ve anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız muhakkak güvenilir sitelerle iş yapmaya özen göstermelisiniz. Yazımızın devamında güvenilirliği test edilmiş ve onaylanmış anket doldur para kazan internet sitelerini bulabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır?

Birçok kişinin merak ettiği bu yöntem oldukça basit ve pratik bir sisteme dayanmaktadır. İnternet sitesi üzerinden bu hizmeti veren güvenilir bir siteye üye olduktan sonra site üzerinde yer alan ve size yönlendirilen anket sorularını yanıtlayarak para kazanabilirsiniz.

Anket seçimi sistemi bir internet sitesinden bir diğerine değişmekle beraber genellikle sizin belirlediğiniz kriterlere uygun anketler önünüze getirilir. Bu sayede kısa sürede sıkılmadan internet üzerinden anket doldurma işini başarıyla yerine getirebilirsiniz. Böylelikle internet bağlantısına sahip olduğunuz her yerden anket doldurarak para kazanmaya devam edebilirsiniz.

Bu noktada dikkat edilmesi gereken bazı önemli yerler vardır. Buna göre, anket doldurarak para kazanma yorumları dikkate alındığında internet üzerinden anket doldurarak para kazanmak isteyen kişiler;

 • Hangi internet sitesi olursa olsun fark gözetmeden bütün web sitelerine kayıt olurken aktif kullandığınız ya da şifresini bildiğiniz bir elektronik posta adresiyle kayıt olmaya dikkat edin.
 • Sistem üzerinde yer alan anketler, bildirim yoluyla mail adresinize yönlendirildiğinden kullanmadığınız ya da şifresini hatırlamadığınız bir mail adresi ile üye olursanız anketlere ulaşımınız imkansız olmuş olacaktır.
 • Anketleri başarılı bir şekilde sonuçlandırmak para ödemesi almak açısından oldukça önemlidir. Gerekli özeni göstermeden bir anket tamamladığınızda, sistem tarafından kontrol edilen anket sonucunuz olumsuz çıkacağından para ödemesi alamazsınız.

İnternet Üzerinden Anket Doldurarak Para Kazandıran Web Siteleri

Rehber niteliğindeki bu yazımızda internet üzerinden anket doldur para kazan hizmeti veren en başarılı ve güvenilir web sitelerinin listesini hazırladık. Böylelikle internetten para kazanma konusunda sağlam bir yöntemle bütçenize ek gelir sağlayabilirsiniz. İşte internet kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen ve güvenilirliği kanıtlanmış internet siteleri:

Myiyo Anket Doldurma İnternet Sitesi

İnternetten para kazanmak isteyenlere yönelik uluslararası çapta en güvenilir anket doldurma sitesidir. Genel merkezi Almanya’nın Düsseldorf kentinde bulunan şirketin dünya üzerinde birçok ülkede ofisleri bulunmaktadır. Bu şirket yine uluslararası arenada çok önemli anket firmalarının bulunduğu platformlarında kalıcı üyeliğe sahiptir. Tam 10 yıllık geçmişi olan bu şirket, kullanıcılarına yönelik anket doldurma hizmetinde uyulması gereken bazı konulara dikkat çekmektedir. Bunlar;

 • Şirketin sahip olduğu müşterilerine, anket sonuçlarını en doğru bir şekilde ulaştırmak için internet kullanıcıları tarafından yanıtlanan anketin başarılı olması oldukça önemlidir.
 • Başarılı olan anketlere verilen ödül miktarı, yani kazanacağınız para ankete verdiğiniz yanıtların içeriğine ve anketi yanıtlamadaki sürenize bağlı olarak artış ya da azalış göstermektedir.

MarketAgent Anket Doldurma İnternet Sitesi

Bir başka Almanya merkezli uluslararası şirket olan MarketAgent ile de anket doldur para kazan 2019 yılında oldukça kolay ve pratiktir. Bu internet sitesinin kullanıcılarına sunduğu avantajlar arasında;

 • Başarılı yanıtlanan anket başına kazandığınız ücrete ek olarak bonuslardan faydalanabilirsiniz.
 • Kayıt yaptırdığınız anda başlangıç bonuslarından yararlanabilirsiniz.
 • Prim ortağı sistemiyle, anket doldurma sistemine referansınızla başka üyeler kazandırdığınızda onlarla birlikte kazanmaya devam edersiniz.

Napolyon Anket Doldurma İnternet Sitesi

Yerli bir anket doldurma firması olan Napolyon, bu sektörde ülkemizde güvenilir hizmet veren sayılı Türkiye merkezli şirketlerin arasındadır. Bu sitenin kullanıcılarına sunduğu imkanlar;

 • Kayıt olmak tamamen ücretsizdir.
 • Başarılı doldurduğunuz her anket başına sitenin sistemine göre NAP puanı kazanmış olursunuz.
 • Söz konusu NAP puanlar tüm internet alışverişlerinizde geçerli olacak şekilde paraya dönüştürülebilmektedir. Öte yandan dilerseniz de banka hesabınıza havale olarak nakit para alabilirsiniz.
 • Siteye kayıt olduğunuzda başlangıç bonusu olarak 2500 NAP puanı hesabınıza yükleniyor. 100.000 NAP puanına ulaştığınızda 100 TL kazanmış olursunuz.

Toluna Anket Doldurma İnternet Sitesi

Bu internet sitesinde de kullanıcılara sunulan cazip avantajlar ve fırsatlar bulunmaktadır. Bunlar;

 • Başlangıç bonusu olarak kayıt yapıldığı anda 2000 puan kazanırsınız.
 • Başarılı bir şekilde yanıtladığınız anket başına 2500 puan elde edersiniz.
 • Toplam 80.000 puana ulaştığınızda 50 TL değerinde n11.com’dan alışveriş için hediye çeki kazanabilirsiniz.
 • Buna ek olarak 40.000 puan kazanıldığında da 25 TL değerinde cep telefonunuza lira yükleyebilirsiniz. Böylece anket doldur internet kazan fırsatından ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Clixsense Anket Doldurma İnternet Sitesi

Güvenilir anket doldurma firmaları arasında yer alan bir diğer internet sitesi de Clixsense’dir. Dünya çapındaki tüm kullanıcılarına bu güne kadar toplam 34 milyon dolardan fazla ödeme yapan bu internet sitesi ne yazık ki Türkçe dil desteği sunmamaktadır. Dolayısıyla İngilizceye hâkimseniz bu firmanın sunduğu imkânlardan yararlanabilirsiniz.

 

Kategori: Para Kazanma

Yorumlar

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir