İçeriğe geç →

Blog Yazarak Para Kazanmak İsteyenlere İşin Püf Noktaları

Tarzınız Olsun

Blog Yazarak Para Kazanmak ise derdiniz, Blog yazarak para kazanmayı unutun. Unutmadan kazanamazsınız zira bende 10 yıl önce öyle oldu. Ne kadar çabam para oldu ise o kadar kaybettim, ne kadar çabam daha iyisini yapmak oldu ise kazandım.

Dostlar merhaba, ben EREN TÜRKOĞLU, her insan birbirinden bağımsız dünya üzerinde eşi benzeri olmayan bir varlık olarak yaratılır, Duygu yoğunluklarınız, parmak izleriniz ve ardından kolayına kaçıp herkes birbirini taklit eder bunu aşmazsanız, ay sonu kazancınızda belli rakamları aşamazsınız!

Sebebiniz Olsun

10 tane son kasa son model Audi tamamında özel eğitimli personelim ile Karadeniz sahil şeridini baştan sonra gezmeden, istirahate ayrılmayacağım.

Sizi kamçılayacak, ilerlediğiniz yolda asla durdurmayacak her daim ayakta tutacak idealleriniz ve yaşam sebepleriniz olsun.

Ateşiniz Hiç Sönmesin

Kahveniz son ses müziğiniz keyif içinde şuanda benim sabahın 5 inde güneydoğunun bir ilinde Paris’te imiş gibi bir kafa ile yazmaya başladığım gibi; isteyerek şıkır şıkır saniyeler içinde üretebileceğiniz içerik ve ürünler olmalı.

Bu yazının başlıklarını neredeyse 1 saniye de adımı soy adımı yazarcasına attım çünkü benim elimden bu geliyor yıllarca bloglar kurdum, forumlar, portallar, özel amaçlı web siteleri kurdum. Ve en nihayetinde yeni gençliğinde her şeyi tek tıkla kurulum yaptığını yada parasını ödeyip yaptırdığını düşünürsek. Sabahlara kadar yazıp çizecek tecrübem var diyebilirim. Sizlerde bu şekilde tecrübe denizi, bilgi arşivi olduğunuz ve yapmaktan hoşlandığınız konularda insanlara bir şeyler sunmalısınız!

 

Daima Farklı Olun

Konu durum ne olursa olsun farklı olun ki siz dışında insanlar sizde ışık görebilsin, imal ettiğiniz şeyleri tüketebilsin. Bir blogcu 10 bin kelime ile ilk sıraya çıkıyor diye 11 kelime yazmayın. Analizleri SEO’yu unutun.  Herşeyi unutun açın kendinize metin editörünüzü ve sadece kendi gücünüzü kullanın.

Başlangıç düzeyindeki blogcu arkadaşlarıma aktarmak istediğim daha onlarca püf nokta olacak ve tabi ki ardından ileri düzey içeriklere de başlayacağız. Bizi takipte kalınız!

Kategori: Para Kazanma

Yorumlar

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir