İçeriğe geç →

En Güzel 9 Animasyon Filmi

En başarılı animasyon filmler hem büyükler hem de yetişkinler için cezbedicidir. Özellikle animasyon filmi teknolojisinin gelişmesi ile filmdeki karakterlerin gerçek hayata daha da yakından benzetilmesi sayesinde, animasyon izleyicileri de artmıştır. Ultra hd film izle animasyon kapsamında en çok tercih edilen kategorilerden biridir.

Buz Devri

HD animasyon film izle altyazılı kapsamında oldukça başarılı bir film olan Buz Devri – Ice Age Chris Wedge ve Carlos Saldanha tarafından yönetilmiştir. ABD yapımı bir film olan Ice Age, buzul çağındaki hayvanları konu almaktadır. Hayatta kalmaya çalışan hayvanlar, arasında 3 farklı tür beraber hayatta kalmaya çalışır. Rakun, mamut ve kaplan, buldukları bir bebeği insanlara ulaştırmaya çalışırlar.

Kayıp Balık Nemo 3D

Kayıp Balık Nemo, tüm zamanların en sevilen ve izlenen animasyon filmlerinden biridir. Andrew Stanton tarafından yönetilmiş olan Kayıp Balık Nemo, ABD yapımı bir filmdir. Nemo ismindeki bir balığın başından geçenleri konu alır. Nemo, yaşadığı dünyaya karşı inanılmaz bir merak ve ilgi duyan bir balıktır. Büyülü dünyanın güzelliklerine kapılarak, tehlikeleri göremez. Bir anda kaybolan Nemo, başına gelecek tehlikelerden habersizdir. Animasyon türünün en kült yapımlarından biri olan Kayıp Balık Nemo, en sevilen filmlerden biri.

Sevimli Canavarlar

Ultra HD altyazılı film izle seçenekleri arasında bulunan Sevimli Canavarlar 3D Pete Docter tarafından yönetilmiş olan ABM yapımı bir animasyon filmdir. Canavarlar dünyasında kendi hallerinde yaşayan canavarları konu edinen bir film olan Sevimli Canavarlar, insanlarla bir arada yaşamak zorundadır. İnsanların attığı çığlık, onlar için enerji kaynağıdır. Pixar stüdyolarının başarılı animasyonlarından biri olan Sevimli Canavar, hem yetişkinler hem de çocuklar için eğlenceli ve sevimli filmler arasındadır.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2, beğenilen animasyon filminin devamı olarak Dean DeBlois tarafından beyaz perdeye taşınmıştır. Ejderha ve vikingler, Berk adasında barış yapmıştır. Adada tam bir huzur ve atmosfer hakimdir. Astrid ve ekibi de boş zamanlarında adanın en gözde oyunu olan ejderha yarışları yapmaktadır. Bu yarışlar sırasında eski zamanlardan kalma buzdan bir mağara keşfederler. Mağaranın içinde yaşayan yüzlerce vahşi ejderhayaı da bu sebeple uyandırırlar.

Arabalar Animasyon Filmi

Arabalar 1080p altyazılı film izle John Lasseter tarafından yönetilmiş ABD yapımı bir animasyondur. Meşhur yarış arabası olan McQueen Kaliforniya’da katılmak üzere bir yarışa gider. Ancak kaza yaparak Radiator Springs adındaki küçük bir kasabanın yollarına hasar verir. Üstelik, tamir olmak için de vakite ihtiyacı vardır. Yarışa doğru giderken başından ilginç olaylar geçecektir. Oldukça başarılı animasyonlardan biridir.

Vol.i Animasyon Filmi

Vol. İ, animasyon türündeki en kült filmlerden biridir. Andrew Stanton tarafından yönetilmiş olan Vol. İ 1 saat 37 dakikalık bir animasyondur. ABD yapımı olan bu film oldukça uzak bir gelecekte geçer. Filmde; insanlar aşırı kirlenme neticesinde dünyayı terk edip, başka bir gezegende yaşamaya karar vermiştir. Dünyayı temizleme görevi ise, çVol. İ’ye verilmiştir. Vol. İ oldukça yalnız ve mutsuz bir robottur. Ancak bu yalnızlığı başka bir robot olan Eve’nin gelmesi ile son bulur. İki robot, tüm zorluklara rağmen hayatta kalmaya çalışır. Oscar ödüllü animasyon yapımlarından biridir.

Ratatuy Animasyon Filmi

Ratatuy, Bred Bird tarafından yönetilmiş olan kült animasyon filmlerinden biridir. Animasyon, komedi ve aile kategorilerinde oldukça başarılı olan bu ABD yapımı animasyon filminde aşçı olmak isteyen bir farenin hikayesi konu edilir. Şişman fare Remy, yemeğe çok düşkündürç Tek hayali ise aşçı olmaktadır. Bunun için Paris’in yolunu tutan şişman fare Remy, bir kaza eseri, kendini şehrin en başarılı restoranının kanalizasyonunda bulur. Restoranın çöpçüsü ile ilginç bir anlaşama yapar.

Ölü Gelin Animasyon Filmi

Dublajlı 720p film izle kapsamında Ölü Gelin, yetişkinlere yönelik animasyon filmlerinden biridir. Tim Burton tarafından yönetilmiş olan bu filmde Johnny Depp, Helena Bonham Carter ve Emily Watson seslendirme görevini yapmaktadır. ABD yapımı bu film animasyon ögelerinin yanı sıra müzikal ögeleri de içermektedir. Birbirini çok seven çift, evlenmek üzeredir. Ancak paraya oldukça sıkışıktır. Bu süreçte bazı şeyler yanlış gider ve damat kendini ormanda bulur. Ormanda bulduğu bir iskeletin parmağındaki yüzüğü kendine takmasından sonra ölü gelin Emly ile evlenmiş olarak bulur. Artık ortada iki damat ve iki gelin vardır.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin serisinin çok beğenilmesi ile 2019’da çekilen bu filmin yönetmen koltuğunda Dean DeBlois oturmaktadır. ABD Yapımı olan bu filmde; Hicks Vikinglerin ilk ejderha eğitmeni olmuştur. Ejderha ve insanlar arasındaki barışı sağlama görevini başarılı bir şekilde yerine getirmiştir. Ejderhası Dişsiz ile kazandıkları bu barış, Dişsiz’in yeni keşfi ile eskir. Dişsiz, tükendiği sandığı soyuna dair ipuçları bulur. Tehlikeli bir yolculuğa daha beraber çıkmak üzere olan bu ikili, yolculuk sırasında tehlikeli kararlar almak zorunda kalacaktır.

Kategori: Film Önerileri

Yorumlar

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir