İçeriğe geç →

En İyi Ücretli WordPress Temaları

 

Web sitemize daha iyi bir tema kullanmak hem seo, hem ziyaretçi hemde WordPress açısından önemlidir. Ayrıca Google Adsense’de de reklam yerleştirme ile TBM’nizi artırabilirsiniz. Peki iyi bir tema nasıl bulunur ?

Tabikide belli bir ücret ödeyerek. Biz de bu iyi ve ücretli temaları siz değerli okurlarımıza iletmek istedik.

 

Bir WordPress teması seçerken dikkat etmemiz gereken etmenler ;

  • SEO uyumlu olması
  • Google tarafından hızlı indexlenebilir olması
  • Web site hızını düşürecek (büyük resim, büyük yazı vs.) olmaması
  • Kolaylıkla ayarlanabilir olması
  • Sizin kategorinize uygun olması

 

Şuanda Dünya’da en çok tercih edilen WordPress tema script şirketleri Envatomarket ve Mythemeshop’tur. Gerçekten buradaki temaları satmak için satmıyorlar daha iyi hizmet edebilmek için satıyorlar ve içlerinde on binlerce tema barındırmaktadırlar.

 

Sizler için derlediğimiz birkaç örnek temayı paylaşalım ;

 

1- Seasonal Pro

Sizlere en iyi SEO uyumlu tema diyebilirim. Kişisel blogların vazgeçilmezi bu scriptin ücretlisi $50 gibi yüksek bir miktar. Elinde bu temayı alacak kadar parası olan varsa ve kişisel blog açma isteği varsa şiddetle tavsiye ederim.

 

2- vBulletin4

Forum sayfalarının vazgeçilmezi olan vBulletin4 Themefores’ta $30 dolardır. SEO uyumlu, site hızını düşürmeyen, kolaylıkla ayarlanabilir olması tüm forum sahiplerini bu temayı tavsiye etmesine sebep oluyor.

3-Gampang

Gampang, yine kişisel veya magazin kategorileri için Google Adsense dostu bir temadır. Adsense’de sizlerin TBM’sini yükseltecek ve stil olarakta uygun bir temadır. Gampang’ın en çok tercih edilme nedenlerinden biride mobil uyumlu olmasıdır. SEO uyumlu, Adsense dostu, mobil uyumlu bu tema kendi web sitesinde $8’a satılmaktadır.

Kategori: Temalar

Yorumlar

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir