WordPress sitenize yeni bir göz atın.

En İyi Ücretsiz WordPress Temaları

0

Başlıklar

Sydney

Sydney teması, güçlü bir çevrimiçi varlık sunmak isteyen şirketler ve serbest çalışanlar için tasarlanmıştır. Özelleştirme seçenekleri, Google Yazı Tipleri, logo yüklemeleri ve daha fazlası için seçeneklerle oldukça geniştir. Tam ekran kaydırıcısı, büyük görüntüler veya promosyon afişleri göstermek isteyenler için iyi çalışır, tam renkli kontrol en üst düzey markalaşma ortamını sunar. Yapışkan gezinme, insanların sitenizde dolaşmasına yardımcı olur ve ön sayfa blokları, profesyonelce temiz bir arayüz tasarlamak için bir sürükle ve bırak arayüzü gibi davranır.

Tema, mobil cihazlarda siteyi görüntülemek isteyenler için duyarlı ve tipografinizi değiştirmek için 600’den fazla Google Fonts ile birlikte geliyor. Sydney, dilinizi konuşamayanlara ulaşmak için tam bir çeviri hazırdır ve paralaks geçmişi sitenize yaratıcı bir görünüm kazandırır. Statik bir görüntü veya kaydırıcı arasında seçim yapabilir ve müşterileri Facebook ve Twitter sayfalarınıza göndermek için sosyal simgeler uygulayabilirsiniz.

Demo, indir bağlantısı ve daha fazla bilgi. https://athemes.com/theme/sydney

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Zakra

Zakra teması, birçok sektörde kullanılabilecek şık, modern ve duyarlı bir temadır. Tema, ticaretten e-ticaret demolarına kadar çeşitli demolarla geliyor. Zakra’yı kişisel veya kurumsal bir blog oluşturmak için de kullanabilirsiniz. Tema çok esnektir ve ziyaretçilerinizi en önemli sayfanıza yönlendiren bir harekete geçirme ifadesinin yanı sıra arka plan resmi ekleyebileceğiniz muhteşem bir başlık alanı içerir.

Ayrıca, şirketinizin sunduğu şeyleri, ekip üyelerini, referansları, müşteri logolarını ve şık sayaçları sergileme yeteneğini sunacak çok fazla alan vardır. Zakra teması, Elementor sayfa oluşturucu eklentisi ve yeni WordPress editörü Gutenberg için destekle geliyor. Bunun üzerine, GSYİH’ya hazır ve kolayca özelleştirilebilir. Özel marka rengini ayarlayabilir ve birkaç farklı başlık stilinden birini seçebilirsiniz. Diğer kişiselleştirme seçenekleri arasında 7 widget alanı, genel düzen seçenekleri ve çok sayıda tipografi seçeneği bulunur.

Zakra teması, arama motorlarında daha iyi bir sıralamada bulunmanıza yardımcı olacak, hızlı yüklenen ve demo içeriği içeren SEO için optimize edilmiştir; böylece tasarımı hızlandırıp süreci ayarlayabilirsiniz.

Demo, indir bağlantısı ve daha fazla bilgi. https://athemes.com/go/zakra

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.