İçeriğe geç →

Instagram Takipçi Satarak Para Kazanma

İnternet üzerinden para kazanmanın en güzel yollarından biride Instagram takipçi satışı yapmaktır. Özellikle geçtiğimiz sene büyük bir artış yaşanan bu panellerden her gün gün milyonlara ulaşan takipçi ve beğeni hizmetleri satılıyor. Instagram’da marka olmak isteyenler için bu hizmetler oldukça yararlı. Günümüzde Instagram takipçi satışı işini yapan pek çok panel var. Bunlara daha çok SMM panellerde deniliyor. Sizde bu sektöre adım atarak takipçi, beğeni ve izlenme gibi Instagram doğasına uygun her türlü unsurun satışını yapabilir ve güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Instagram takipçi satışına başladıktan sonra olmazsa olmazlardan biri de reklamdır. Kendinizi bu piyasada tanıtmak ve bu sektörde yer edinmek için reklam vermeye özen göstermelisiniz. Her projede reklam yapmak çok önemli ama SMM panellerde reklam olmazsa olmazdır. Google, Instagram ve Facebook reklamları vererek kemik bir müşteri kitlesi oluşturabilirsiniz. Bu sayede çok daha düzenli gelirler elde etmiş olursunuz. Bu platformlar dışında takipçi kitlesi çok büyük olan sayfalarla da anlaşarak reklam verebilirsiniz.

 

Apiler Çok Önemli

Bilindiği üzere bu sistemin çalışması için apilere ihtiyaç duyuluyor. Genelde piyasada faaliyet gösteren SMM panellerin büyük bir çoğunluğu aynı apiyi kullanıyor. Bu oldukça tehlikeli bir durum aslında. Bir api patladığı zaman tüm paneller gidiyor. Bu yüzden api takibini iyi yapmalı ve seçmelisiniz.

Bu SMM panellerde Instagram dışında Facebook, Twitter, Youtube, Twitch gibi platformlar içinde takipçi, beğeni hizmeti sunabilirsiniz. İnanılmaz büyük bir potansiyelle hizmet verebilir ve çok ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Şu sıralar Instagram takipçileri çeşitli paketlerde satılıyor. Örneğin hızlı takipçi gönderimleri daha pahalı olurken, daha geç gelen takipçiler daha ucuz fiyatlarla satılabiliyor.

Bu hizmeti vermeye başladıktan sonra ayrıca webmaster forumlarına da konu ilanı açabilir ve sponsorlu reklamlar verebilirsiniz. Oldukça güzel bir iş olarak Instagram takipçi satışını öneririz. Bilgisayar başında kahvenizi yudumlarken satış yaparak para kazanmak herkesin hayali olmalı…

Kategori: Para Kazanma

Yorumlar

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir