WordPress sitenize yeni bir göz atın.

Künye

Eren Türkoğlu
İmtiyaz Sahibi
Merhabalar ve yeni başlayanlar için en büyük ücretsiz WordPress kaynak sitesi olan WordPressci’ye hoş geldiniz. WordPressci’de ana hedefimiz, küçük işletmeler, blogcular ve teknik olmayan WordPress web sitesi sahipleri için anlaşılması kolay, son derece yararlı WordPress dersleri sağlamaktır.
YazılarıE-mailLinked
Yalçın Uygur
Genel Yayın Yönetmeni
İlkelerimiz doğrultusunda yayın programının oluşturulmasından ve proje üretiminden birinci derecede sorumlu olan, çevirmen ve yazarlar arasındaki ilişkiyi yönetiyorum.
Hasan EREN
Reklam Sorumlusu
WordPressci Ürünleri ya da hizmetirini pazarlama alanında öne çıkarılması için reklam bütçesini belirleyen, reklamını yapan, ürün ya da hizmetleri hedef kitle ile buluşturan kişi benim.
E-mailFace
Berkan Yıldırım
Hukuk Sorumlusu
İstanbul Aydın Üniversitesi hukukçularından olarak yıllardır süregelen içerik üretme ve yazılım merakı beni bu alana kaydırdı. Senelerdir üzerinde çalıştığım ve öğrendiğim Wordpress başta olmak üzere birçok yazılım hakkında tecrübelerimi bu blog vasıtasıyla sizlerle paylaşıyorum.
Turgay Şenol
Yazılım Geliştirme Sorumlusu
Yeni yazılımların oluşturulması veya mevcut yazılımların yükseltilmesi için gerekli olan iş gücü, kaynak ve süreçleri denetlemek ve koordine etmekle sorumluyum.
E-Mail
Efe Kerim Ateş
Editör
WordPressci'de yayınlanmak üzere bir içeriği planlar, gözden geçirir ve revize ederim.
E-mailinsta