İçeriğe geç →

Reklam Tıkla Para Kazan

 

İnternet üzerinden reklamlara tıklayarak para kazanmak, çoğu kişinin bütçesine ek gelir sağlamak için sıklıkla yaptığı eylemlerden biridir. Hiçbir zahmet gerektirmeden internet bağlantısı olan her yerden ister mobil cihazınızla isterseniz de bilgisayarınızdan internet reklamlarına tıklayarak ayda pek de fena sayılmayan bir gelire ulaşabilirsiniz. Bu yöntemle kazanılan para doğal olarak geçiminizi karşılayacak meblağlara ulaşmayacaktır fakat hiç değilse faturalarınız ödeyebilecek kadar bir gelire sahip olmanız mümkündür. Oldukça zahmetsiz olduğu için reklam tıklayarak para kazanma 2019 yılında da birçok kişi tarafından tercih edilen bir ek gelir sağlama yöntemi olmaya devam ediyor. Güncel internet sitesi ve uygulamalardan oluşan rehber niteliğindeki bu yazımızda;

 • İnternetten reklam tıklayarak para kazanma nedir?
 • Kimler reklam tıklayarak para kazanabilir?
 • İnternetten reklam tıklayarak para kazandıran siteler ve uygulamalar nelerdir?
 • İnternetten reklam tıklayarak ne kadar kazanılır?

Gibi birçok sorunun cevabını ve internetten reklam izleyerek para kazanma hakkındaki her şeyi bulabilirsiniz.

Bizzat test edilmiş ve güvenilir internet sitelerinden ve akıllı telefon uygulamalarından yararlanarak para kazanmanız için yazımızda yer alan yöntemleri uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

İnternet Üzerinden Reklam Tıklayarak Para Kazanma Nedir?

Birçok kişi düzenli bir gelir sahibi olsa da geçimini sağlamakta epey zorluk çekiyor. Bu zorluğu bertaraf etmek ve ekonomik gelir sağlamak adına internet üzerinden farklı yollara başvuranlar oluyor. İnternetten para kazanma yöntemleri arasında belki de en zahmetsiz ve hızlı olanı muhakkak internet reklamlarına tıklayarak para kazanmadır. Peki bu yöntem tam olarak nasıl işliyor? İnternet üzerinden reklamlara tıklayarak para kazanmak için neler gereklidir? Bu sorular, bütçelerine ek gelir sağlamak ve oturdukları yerden para kazanabilecekleri bir kazanç kapısı bulmak isteyenlerin en çok merak ettiği sorular olarak göze çarpıyor.

İnternet Üzerinden Reklam Tıklayarak Para Kazanmak Ücretsiz Midir?

İnternet üzerinden reklam tıklayarak para kazanmak, birçok internet sitesinin kullanıcılara sunduğu ücretsiz bir hizmettir. Bu hizmet dünya çapında birçok markanın internet reklamlarının izlenmesi için oluşturulan bir sistemdir. Dolayısıyla bu hizmet sağlayan internet siteleri ve uygulamalar, kullanıcılara bu reklamları izletmek için onlara ödeme yapmaktadır. Neticede kısa süreli reklamları izleyerek oturduğunuz yerden ödeme alabilir ve ek gelir sahibi olabilirsiniz.

Kimler İnternet Reklamlarına Tıklayarak Para Kazanabilir?

İnternetten reklam izleyerek para kazanma ücretsiz ve internete bağlanabilen herkes tarafından yapılabilen bir para kazanma yöntemidir. Bu nedenle 7’den 70’e dilediğiniz anda ve mekânda dilediğiniz kadar para kazanma şansına sahipsiniz. Bu konuda ihtiyacınız olan şeyler sadece;

 • İnternet bağlantısı
 • İnternete bağlanabilen bir cihaz (dizüstü bilgisayarı, PC, tablet, akıllı telefon)

Görüldüğü gibi kısa süreli internet reklamları izleyerek para kazanmak bu kadar kolaydır. Bu yöntemle boş zamanlarınızda, trafikte ve yolda geçirdiğiniz sürelerde, birini beklerken veya sıra beklerken vakitlerinizi para kazanacak şekilde yönetebilirsiniz.

Reklam İzleyerek Para Kaza Kazandıran İnternet Siteleri Ve Uygulamalar

İnternet üzerinden reklam izleyerek ve reklamlara tıklayarak para kazanabileceğiniz birçok web sitesi bulunmaktadır. Bunların birçoğu ne yazık ki güvenilir bir internet siteleri değildir. Dolayısıyla üye olup reklam tıklayarak para kazansanız da iş ödeme kısmına geldiğinde birçok zorlukla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden güvenilir ve doğru şekilde ödeme yapan internet sitelerini seçmek oldukça önemlidir. Bu sayede hem vakit kaybı yaşamamış hem de sorunsuz bir şekilde paranıza kavuşmuş olursunuz.

Ayrıca reklam tıklayarak para kazanma siteleri haricinde akıllı telefonunuzdan da reklam izleyerek gelir sağlayabileceğiniz mobil uygulamalar vardır. Bu uygulamalar sayesinde internete bağlı olduğunuz her yerden reklam tıklayarak para kazanmaya devam edebilirsiniz. Şimdi güvenilirliği test edilmiş ve sorunsuz bir şekilde ödeme alınabilen internet sitelerine bakalım. Bu sitelere ayrı ayrı üye olmanız tavsiye edilir. Gün içerisinde belirli aralıklarda reklamlara tıklayarak para kazanacağınızdan birden çok sitede üyelik hesabı açarak dönüşümlü bir şekilde gelir elde edebilirsiniz.

Neobux İnternet Sitesinden Reklam İzlemek

Bu alanda hizmet veren en güvenilir internet siteleri arasında yer alan Neobux, 2008 yılından bu yana sorunsuz bir şekilde kullanıcılara reklam izleyerek para kazanma imkânı sunuyor.

 • Neobux resmi internet sitesine girin.
 • Üst bölümde yer alan Register bağlantısına tıklayarak mail adresinizle kolay bir şekilde sisteme üye olun.
 • Bu alanda ayrıca doldurmanız gereken alanlar kullanıcı adı, şifre, varsa eğer referans aldığınız kişiye ait referans kodu (eğer referansınız yoksa bu alanı boş bırakabilirsiniz), doğum tarihiniz ve güvenlik kutucuğunda yazan harfleri gireceğiniz güvenlik kutusu bölümüdür.
 • Bu işlemin ardından alt tarafta yer alan kullanıcı sözleşmesini onaylıyorum kutusuna tik attıktan sonra Continue bağlantısıyla üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Bu sitede üyeliğinize özel olarak sunulan hizmetler reklam tıklayarak para kazanma 2019 yılında en çok tercih edilen ek gelir kazanma olanaklarının başında geliyor. Üye olduktan sonra size, gün içerisinde belirli aralıklarla izlemeniz için reklamlar sunulmaktadır. Bu reklamlara tıklayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Kazandığınız meblağ reklamın uzunluğuna göre farklılık göstermektedir.

Zapbux İnternet Sitesinden Reklam İzlemek

İnternet üzerinden kolay bir şekilde para kazandıran internet sitelerinden bir diğeri olan Zapbux ile de reklam tıklayarak gelir elde edebilirsiniz. Zapbux’un müşterilerine sunduğu imkanlar sadece reklam izlemekle sınırlı kalmıyor. Bu sitenin en büyük avantajlarından biri de referans üzerine bir sisteminin olmasıdır. Buna göre, sizin referansınızla Zapbux internet sitesine üye olan kişilerin, izledikleri reklamlardan gelen belirli bir ücret de sizin hesabınıza ekleniyor. Dolayısıyla ne kadar çok kişiyi bu siteye üye yaparsanız onların kazançlarından da size bonus olarak para getirisi sağlanmış oluyor. Bu sebeple Zapbux para kazanma yöntemi kullanıcılar tarafından çok tercih edilen yöntemlerin başında geliyor.

Superpay İnternet Sitesinden Reklam İzlemek

Ödüllü bir internet sitesi olan Superpay’den internet reklamlarına tıklayarak para kazanmanız oldukça basittir. Kuruluş tarihi olan 2003 yılından bu yana tüm kullanıcılarına güvenli ve sorunsuz ödemeler yaparak internetten ek gelir sağlamak isteyenlerin tercih sebebi oluyor.

Indoxdollar İnternet Sitesinden Reklam İzlemek

Tam 14 yıldır bu sektörden hizmet sunan Indoxdollar internet sitesinde sadece reklam tıklamak yerine çeşitli alternatif yöntemlerle de para kazanabilmeniz mümkündür. Bu sitede müşterilere sunulan;

 • Ücretli arama
 • Ürün denetlemesi
 • Ücretli araştırmalar gibi birçok farklı görevle her birinden ayrı ayrı tatmin edici paralar kazanabilirsiniz.

CashCreate İnternet Sitesinden Reklam İzlemek

Video izleyerek para kazanma 2019 yılında internet kullanıcıları arasında oldukça popüler bir gelir elde etme biçimi olmaya devam ediyor. Bu durumu kanıtlayan en büyük göstergelerden biri de CashCreate internet sitesidir. Dünya üzerinde 5 milyon üyeye ulaşmış olan bu siteden reklam izleyerek para kazanmak oldukça güvenilirdir.

İnternetten Reklam Tıklayarak Ne Kadar Kazanılır?

Görüldüğü gibi birçok internet sitesi kullanıcılara güvenilir ve kolay hizmet sağlamaktadır. Bu internet sitelerinden kazanacağınız ücret tamamen size bağlıdır. Genel olarak internet sitelerinin ortalama reklam izleme başına Türk lirasıyla 10 ile 25 kuruş arası bir getirisi olmaktadır. Bu sayede günde 20 dolara kadar parayı oturduğunuz yerden reklam izleyerek kazanabilirsiniz.

 

Kategori: Para Kazanma

Yorumlar

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir