WordPress sitenize yeni bir göz atın.

Seo Hizmeti Vererek Para Kazanma

0

Bu konu oldukça derin ve uzmanlık isteyen bir konu. O yüzden seo hizmeti vermeden önce mutlaka bu konuda kendinizi geliştirmeli ve gerekli tüm bilgi, becerilere sahip olmalısınız. Aksi takdirde piyasadan anında silinirsiniz.

Uyarımızı yaptıktan sonra konumuza giriş yapabiliriz. Seo hizmetini çeşitli kategorilerde verebilirsiniz. Seoyu iç ve dış olmak üzere ikiye ayırdığımız zaman tercihinizi yapmalısınız. İç seo hizmeti ile web siteleri arama motorlarına uygun bir şekilde hazırlayabilir ve sitenin açılış hızını arttırabilirsiniz. İç seo biraz daha detay ve tecrübe istediğinden dolayı çok fazla insan tarafından tercih edilmez. Bizim ülkemizde elinde 50 tane backlink kaynağı olan kişilerin kendilerini “Seo uzmanı” olarak lanse etmeleri de tam olarak buradan kaynaklanıyor. Eğer bir kişi yalnızca backlink satışı yapıyorsa ve iç seo hizmeti vermiyorsa bilin ki o kişi sadece link satar, sitenizi düşünmez.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Burada gerçek ve sahte seo uzmanı ayrımının üzerinde fazla durmadan dış seo hizmetlerine geçelim. Dediğimiz gibi dış seo hizmeti daha ulaşılabilir olduğu için birçok kişi bu hizmeti vermektedir. Backlink paketleri, tanıtım yazısı satışları, paravan bloglar gibi tüm link işlemlerinin farklı platformlar üzerinden yapılması işlemlerine dış seo denir. Dış seonun amacı ise domain otoritenizi arttırmak ve bununla beraber içeriklerinizin arama motorunda daha ön sıralarda çıkmasını sağlamak olarak özetleyebiliriz.

Gov, edu, profil ve yorum backlinklerin satışını sıklıkla görüyoruz. Özellikle belli bir müşteri kitleniz olduktan sonra çok ciddi paralar kazanabilirsiniz. Hatta link ekleme işlemleri için artık çok basit programlar bile yapılıyor. Tek tek sitelere link eklemek yerine bu programlar aracılığıyla linkleri hızlı bir şekilde ekleyebiliyorsunuz. Bunun dışında iç seo hizmetinin fiyatları ise biraz daha farklılık gösterebiliyor. Çünkü on page dediğimiz bu işlemler ustalık gerektiren işlemlerdir. Özellikle rekabeti yüksek kelimelerde bu hizmeti verirken ciddi rakamlar elde edebilirsiniz. İşin özü seo hakkında temel bilgilere sahipseniz eğer backlink satışı gibi off page çalışmalara yönelebilirsiniz. Seo konusunda uzmansanız ve daha önceden başarılı çalışmalar yaptıysanız on page işlemleri ile de ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.