WordPress sitenize yeni bir göz atın.

Ücretsiz premium domain almak!

0

Ücretsiz .design domain almak!

Merhaba arkadaşlar günümüze baktığımızda .tk .cf dışında ücretsiz domain almak neredeyse imkaansız. Bugün makale araştırması yaparken önüme bir reklam banneri çıktı bannerda ücretsiz .design domain sahibi olmak ister miydiniz tarzı şeyler yazıyordu, ben de doğal olarak merakımdan tıkladım ve adımları uygulamaya başladım en sonunda domaine sahip oldum.

Şartlar neler?

Domaini almak için zaten web sektöründe olanların çoğunda olan sanal kart, banka kartı veya kredi kartı gerekiyor ama korkmayın ücretlendirme gibi bir durum yok.

Adımları neler?

Domaini almak için öncelikle siteye girip uygun olan domaini seçiyorsunuz ben “muhammed.design” aldım mesela siz de isminiz.design tarzı domainler alabilirsiniz eğer boşta ise.

Sonrasında bir üye olma sayfası çıkıyor bu üyelik adımları her sitede olan tarzda pek bir farklılık göremedim telefon numarası soruyor fakat doğrulama sms olayı vs yok sitede.

Ardından karşınıza karışık bir ekran çıkıyor ve orada kredi kartı ile öde veya kripto para hesabıyla öde yerleri var oradan size uygun olanı seçiyorsunuz.

Ardından kart bilgilerinizi giriyorsunuz (benim önerim sanal kart veya kullanmadığınız içinde 2USD kadar para olan bir kart kullanmanız) sıradan kart girme aşamaları bittikten sonra sizi 3d doğrulamaya gönderiyor ve karşınıza 1USD gibi bir ücretlendirme sunuyor.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Hani ücretsizdi kardeşim, nereden çıktı bu 1USD diyenler için, ücret geri ödeniyor arkadaşlar birçok websitesinde de olduğu gibi ücret alınıp iade ediliyor.

1USD: 5.7TRY

Adımlar uygulandıktan sonra 3d olayı geçtikten sonra bir süre bekletiyor yüklemeler yapıyor en sonunda sizi domain panelinize gönderiyor, sayfayı aşağı indirdiğinizde ücretsiz domain e sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Adımlar bu kadardı arkadaşlar.

Nereden güveneceğiz?

Arkadaşlar siteyle bir bağım yok siz faydalananın diye bu yazıyı sizler ile paylaşıyorum zaten göreceğiniz üzere bıraktığım linkte herhangi bir ref söz konusu değildir.

Bence kaçırmadan almalısınız daha doamin panelinde pek işlem yapmadım altta bırakacağım sitemin linkini, hosta bağlayıp bir adet index.html sayfası atacağım oradan bakabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere ücretsiz domain almak ve ücretsiz .design domain almak dan bahsettim bu gibi fırsatlar yakaladıkça sizlerle paylaşacağım iyi günler dilerim.

Site adresi: Tıkla

.design domain godaddy’de an itibariyle 380,79 TL* 54,35 TL*/1. yıl gibi fiyatlandırmayla satılmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.