WordPress sitenize yeni bir göz atın.

Ücretsiz WordPress Temaları

1

WordPress kullanan webmasterların birçoğu lisanslı tema kullanmayı tercih etmiyor. Böyle durumlarda ücretsiz wordpress temaları arasından diledikleri temaları seçip kullanıyorlar. Ücretsiz tema kullanmanın en büyük avantajı, adından da anlaşılacağı üzere ücretsiz olması. Ücretsiz temaların bazı durumlarda dezavantajı da olabiliyor. Örneğin temayı nereden indirdiğiniz bu noktada çok önemli. Bizzat temanın yazılımcısı tarafından aldıysanız problem yok. Ancak farklı sitelerden, aracılardan temayı indirmeniz durumunda sizleri bazı tehlikeler bekliyor olabilir. En basitinden temanın içine kod eklenmiş olabilir ve siz temayı web sitenize kurduktan sonra siber korsanlar istediği müdahalelerde bulunabilir. Bu gibi olumsuz durumların önüne geçmek için bizzat tema yapımcısından temayı almanız daha sağlıklı olacaktır.

 

En İyi 5 WordPress Teması

Flash Tema

Flash temayla istediğiniz her sektöre giriş yapabilirsiniz. Demo Importer eklentisi sayesinde tek tıkla demo görünüme kavuşabilirsiniz. Flash temasında ayrıca Woocommerce desteği de bulunuyor. Çoklu dil seçeneği, responsive ve çok sayıda ana sayfa düzeni sayesinde dilediğiniz şekilde temayı özelleştirebilirsiniz.

İNDİR

 

Spacious Tema

Ücretsiz temalar serisinin en çok tercih edilenlerinden bir tanesi de Spacous temasıdır. Tam 13 farklı bileşen alanıyla istediğiniz tasarıma kavuşabilirsiniz. Ayrıca 4 sayfa düzeni, 2 sayfa şablonu ve 4 blog görünümüyle de alıcılarını bekliyor. Elbette Spacious teması da mobil uyumlu temalar arasında yer alıyor.

İNDİR

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Virtue Tema

Bootstrap tabanlı bu e ticaret temasıyla sektöre çok iddialı bir giriş yapabilirsiniz. Bu temayı ayrıcalıklı kılan özelliklerinden biri ise Schema microdata entegrasyonuna sahiptir. Bu özellik sayesinde arama motorları web sitenizi çok daha etkin bir şekilde tarayabilir. Aynı zamanda Google sıralamasında da çok büyük fayda sağlamaktadır.

İNDİR

 

Customizr Tema

Bu tema ile dilerseniz bir kişisel blog kurun ya da dilerseniz e ticaret sitesi oluşturun. Birçok sektöre uygun bir şekilde tasarlanmış olan Customizr ile hayalinizdeki web siteye kavuşabilirsiniz. Woocommerce ve bbPress ile entegre edebilirsiniz. Özel reklam alanları sayesinde gelirlerinizi de ciddi oranda arttırabileceksiniz.

İNDİR

 

Optimizer Tema

Optimizer teması HTML5 ve CSS3 ile oluşturulmuş oldukça modern bir temadır. Seo dostu temalar arasında yer alan bu tema ile web sitenizi istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca web sitenizin açılışı için özel bir giriş ekranı hazırlayabilirsiniz. Kurumsal firmalar için en çok tercih edilen temalar arasında yer alıyor.

İNDİR

1 yorum
  1. Eren Türkoğlu diyor

    Tema dağıtan siteler niye kendininki gibi güzel temaları dağıtmazlar ? 🙂

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.