WordPress sitenize yeni bir göz atın.

Video İzle Para Kazan

0

 

Video reklamlarını izleyerek para kazanmak son zamanlarda popüler bir para kazanma yöntemi. İnternetten para kazanmanın pek çok yolu var. İnternetten video izle para kazan da ev rahatlığında yapılabilecek para kazanma yöntemlerinden bir tanesi. Bu yöntemi kullanarak para kazanmak isterseniz, vaktinizin bol olması gerekir. Aynı zamanda çok gelir elde etmeyi beklememelisiniz. Bu yöntemle orta gelir elde edilebilir. Geçtiğimiz seneler Paypal’in kapanması, bu sektörün popülerliğini bir miktar yitirmesine neden oldu.

Video İzleyerek Para Nasıl Kazanılır?

Bu sitelere üye olmak genellikle ücretsizdir. Herhangi bir yatırım yapmanız gerekmez, çaba harcamazsınız. Siteye üye olduktan sonra sizden web sitelerini ziyaret etmeniz istenir. Bu ziyaretlerde kısa videolar izlersiniz ve ücretsiz teklifleri tamamlamak gibi görevleri terine getirirsiniz. Her görevi yerine getirdiğiniz zaman belli bir puan kazanırsınız. Daha sonra bu puanlar gerçek paralara dönüşür.

Para Kazanmak için İlk Adım: Üyelik

Video izleyerek para kazanmak için öncelikle bu hizmeti veren bir siteye kayıt olmanız gerekir. Üyelik içi ad soyad bilgisi, adres ve iletişim bilgisi gibi bilgiler istenir. Doldurduğunuz bilgiler doğrultusunda üyelik aktivasyonu yapılır ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Üye olmak için seçebileceğiniz farklı siteler bulunur. En çok tercih edilen siteler arasında;

 • Your Survey
 • IndoxDollar
 • Cashcreate
 • SuperPay yer alır.

Para Kazanmak için İkinci Adım: Seç İzle

Siteye üye olduktan sonra, platform üzerinde izleyebileceğiniz reklamlar, tamamlayacağınız anketler ve çeşitli görevler bulunacaktır. Bu görevler kimi zaman sayfanıza hazır olarak gelir ve belli bir süresi vardır. Örneğin X sitesine üye olur olmaz, hesabınıza site tarafından 20 tane görev tanımlanır. Bu görev 24 saat içinde tamamlanmalıdır. Ertesi gün yeni görev tanımlanacaktır. Farklı bir sitede sayfanıza görev tanımlanmayabilir. Siz sitede hazır bulunan reklamların üzerine tıklayarak bu reklamları başından sonuna izleyebilir, bu sayede para kazanabilirsiniz.

Video İzleyerek Neden Para Kazanılır?

Dijital pazarlama dünyasında yaşadığımız bir gerçek. Şirketler ürünlerini her kesimden insana tanıtmak istiyor. İzlediğiniz videolarda da bu şirketlerin ürünlerinin reklamı yapılır. Yani sizler bu reklamları izleyerek şirketlerin potansiyel müşterisi olursunuz, diğer yandan da para kazanırsınız. Reklam izleyerek kazandığınız puanlar belli bir sınıra geldiği zaman paraya dönüşürüz ve banka hesabınıza yatar. Hem yeni şeyler izlemiş olur hem de bir yandan para kazanmış olursunuz.

Reklam İzleyerek Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Reklamların kazançları, reklamların süresine göre değişiklik göstermektedir. Bu reklamlar genellikle yarım saniye ya da kırk beş saniyedir. Para kazanmak için reklamı sardırmadan baştan sonra izlemeniz gerekiyor. Bunu yaptığınız takdirde her reklam başına 1 puan kazanıyorsunuz. Puanlar 100 olduğu zaman 10 TL’niz olmuş oluyor.

Para miktarı elbette siteden siteye değişebiliyor. Fakat günde bir bir buçuk saat ayırdığınız zaman ayda 450 ile 600 TL arasında para kazanabiliyorsunuz.

Video İzleyerek Para Kazanmak Güvenilir mi?

Ülkemizde dijital pazarlama sektörü henüz hala tam olarak gelişmediğinden, insanlar internetten reklam izleyerek para kazanma yöntemlerinin güvenilir olmadığını düşünebiliyorlar. Büyük şirketler ürünlerinin her kesimden insana ulaşması için reklam politikaları geliştiriyorlar. Bu kapsamda bu sektörden para kazanmak mümkün oluyor.

Neobux ile Reklam İzleyerek Para Kazanmak

Video izle para kazan ios  için en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesi Neobux’tur. Neobux 2008 yılından beri kullanıcılarına hizmet vermektedir. Ödeme yolları çeşitlidir. Sitede bulunan reklamların uzunluğuna göre, elde edilen gelir değişim gösteriyor. Site tamamen reklam izle ve para kazan stratejisinde.

SuperPay ile Reklam İzleyerek Ve Anket Doldurarak Para Kazanmak

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Video izle para kazan 2019 diye merak eden kişilerin tercih edebilecekleri diğer bir yöntem ise SuperPay ile para kazanmaktır. Site 2003 yılından beri kullanıcılarına ödeme yapıyor. Site üzerinden reklam izleyerek para kazanabileceğiniz gibi aynı zamanda anket doldurarak da para kazanmanız mümkün. Siteye üyelik tamamen ücretsiz. Kayıt olduktan sona size 600 kadar teklif sunulur. İlk aşamada para kazanmak için bu tekliflerin tümünü tamamlamanız gerekir.

IndoxDollar ile Farklı Yollardan Güvenli Para Kazanmak

Video reklam izle para kazan diye düşünüyorsanız  IndoxDollar tam size göre. Bu platformu kullanarak;

 • Ücretli araştırmalar,
 • Ücretli e-postalar,
 • Teklifler,
 • Ücretli arama,
 • Ürün denemesi,
 • Görevler gibi farklı yollardan para kazanabilirsiniz.

Platform 14 seneden beri aktif olarak kullanılıyor. Siteden daha fazla teklif alarak daha çok para kazanmak için sitede daha aktif rol oynamanız gerekiyor. Ödemeler yapılırken ise;

 • Paypal,
 • Çek,
 • Kredi kartı ödeme yöntemleri kullanılıyor.

CashCreate ile Ödüllerinizi Çevrimiçi Alın

Youtube video izle para kazan iyi bir alternatif olarak CashCreate gösterilebilir. Cashcreate’in günümüzde 5 milyondan fazla üyesi bulunmaktadır. Bu platformdan para kazanmak için;

 • Reklam izleyebilir,
 • Anket tamamlayabilir,
 • Web taraması yapabilir ve diğer yöntemlerden faydalanabilirsiniz.

Bu siteden en fazla para getirecek olan yöntem anket tamamlamaktır. Her anketten ortalama 1 dolar para kazanırsınız. Ödeme yöntemleri ise çeşitlidir.

Tarayıcı Eklentili Para Kazandırma Sitesi: CashFiesta

CashFiesta’da diğer para kazandırma sitelerinden farklı olarak, tarayıcı eklentisi bulunuyor. Eklenti kurulduktan sonra web üzerinden dolaştığınız sitelerde kendi reklamını göstermeye başlıyor. Bu sayede internette dolaştığınız her an aslında bir yandan para kazanmış oluyorsunuz. Bu yöntem artık eski popülerliğini kayıp ettiğinden eskisi kadar önermiyoruz.

CepMAX ile Reklam İzleyerek Para Kazanma

CepMAX üyelerine yalnızca reklam izleyerek kazanç elde etmeyi vaad etmiyor. Reklamların dışında;

 • Pasif kazanç,
 • Sponsor kazancı,
 • Kariyer kazancı olmak üzere 3 farklı şekilde para kazanabiliyorsunuz.

Pasif kazanç; sürekli çekeceğiniz maaş gibi bir paranın olması anlamına gelir. Günlük olarak verilen 24 görevin tamamlanması gerekir. Bu görevler toplam ortalama 15 dakika sürmektedir. Bu görevler tamamlandığında aylık 120 TL para kazanırsınız. 120 TL’nin 12 TL’si veriye kesilir, yani kazancınız 108 TL olur. Ev hanımları, öğrenciler ve oturarak ek gelir elde etmek isteye kişiler 15 dk ayırarak bu parayı kazanabilirler.

İkinci kazanç yöntemi olan sponsor kazancı; ekstra gelire girmektedir. Yani sizin sponsor olup sisteme kayıtların sizin referansınız ile geçilmesi anlamına gelir. Herkesin çevresinde 15 20 kişi vardır. Bu kişilere uygulamayı önererek daha fazla para kazanabilirsiniz. Her kişi sponsor olduğu kişi için 7 TL kazanır. 10 kişiye sponsor olduğunuzu düşünürsek 72 TL, 100 kişiye sponsor olursanız da 720 TL para kazanmış olursunuz.

Zen Survey ile İnternetten Para Kazanın

Zen Survey en güncel reklam ve anket sitelerinden bir tanesidir. Site üzerinden günlük 10 bin kullanıcıya 100 dolar ödeme yapıldığı bilinmektedir. Anket ve reklam çalışmaları için 0,80 dolar ile 1,45 dolar arasında ödeme alabilirsiniz. Siteye ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Your Survey ile Anket Doldurun ve Reklam İzleyin, Para Kazanın!

Your Survey sektördeki en ünlü anket siteleri arasında yer almaktadır. Sitede her reklam ve her anket başına 1 dolar ödeme alabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.