İçeriğe geç →

Webin 3 te biri WordPress

WordPress, W3Techs’e göre web’deki en iyi 10 milyon sitenin 1 / 3’ünden fazlasına yetki veriyor. Pazar payımız son birkaç yılda istikrarlı bir şekilde artmakta olup, sadece bir yıl önce% 29,9’dan şimdi% 33,4’e çıkmıştır. Elbette bu rakamlarla gurur duyuyoruz!

Buradaki yol çok heyecan vericiydi. 2005 yılında 50.000 indirme kutluyoruz. Altı yıl sonra, Ocak 2011’de, WordPress web sitelerinin% 13,1’ine güç veriyordu. Ve şimdi, 2019’un başlarında, sitelerin% 33,4’ünü kullanıyoruz. Son sürümümüz zaten 14 milyona yakın indirildi ve yalnızca 21 Şubat’ta yayımlandı.

Yıllar geçtikçe WordPress giderek daha fazla insan ve şirket için tercih edilen CMS oldu. Çeşitli işletmeler WordPress kullandıkça, WordPress sitelerinin çeşitliliği de artmaktadır. Büyük işletme işletmeleri küçük yerel işletmelere kadar uzanıyor: hepsi sitelerini güçlendirmek için WordPress kullanıyor. Bunu görmeyi seviyoruz ve WordPress’i hepiniz için daha iyi hale getirmek için sürekli çalışıyoruz.

CMS ile birlikte büyüyen büyük bir gönüllü topluluğu tarafından oluşturulan ve sürdürülen WordPress üzerinde çalışan herkese teşekkür ederiz. Bu inanılmaz topluluk, WordPress’in hala özgür kalırken büyümeye devam etmesini sağlar. Ve elbette, kullandığınız ve güvendiğiniz için WordPress kullandığınız için hepinize teşekkür ederiz. Hepinize: Hadi kutlayalım!

Kaynak: WordPress.org

Kategori: Haberler

Yorumlar

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir