İçeriğe geç →

WordPress Abonelik Eklentileri

En güzel reklam ve pazarlama tekniklerinin başında telefon ya da mail datası toplama ve kullanma gelir. Ayrıca kullanıcılarınıza herhangi bir ürün ya da konu hakkında bilgi vermek içinde bu son derece etkili bir yöntemdir. E ticaret siteleri başta olmak üzere pek çok internet sitesi mail toplama ve kullanma stratejisini uygular.

WordPress sitenizde sizde abonelik eklentilerinden herhangi birini kullanarak satışlarınızı arttırabilir ya da web sitenize doğal ziyaretçiler kazandırabilirsiniz. Abonelik ile elde edilen ziyaretçiler çok kıymetlidir. Çünkü konuyla alakalı ziyaretçi olduğundan dolayı geri dönüş almanız kuvvetle muhtemeldir. Bu sebepten dolayı abonelik sistemi kullanmıyorsanız artık kullanmaya başlamanızı tavsiye ederiz.

WordPress eklentileri içerisinde ücretli olabileceği gibi ücretsiz abonelik eklentileri de var. Pek bir bütçesi olmayanlar ücretsiz olan eklentileri tercih edebilir. Abonelik ile ilgili en çok kullanılan ve tercih edilen eklentileri sizler için hazırladık. Bu ücretsiz eklentilerden herhangi birini kullanarak hedeflemiş olduğunuz kitleyle sürekli iletişim halinde olabilirsiniz.

Sendpress Newsletter Eklentisi

WordPress için kullanılabilecek en güzel eposta eklentilerinden biridir. Ücretsiz olarak sunulan bu eklenti ile kullanıcılarınıza istediğiniz bir içeriği, haberi anında mail vasıtasıyla haber verebilirsiniz. Üstelik bu eklenti yalnızca site uzantılı mail adresini değil, kişisel mail adreslerinizi de kullanmanıza olanak tanıyor.

Email Newsletter Eklentisi

Web sitenizdeki ziyaretçilerinize mail göndermek için kullanılabilecek bir başka wordpress eklentisidir. Bu eklentiyi ayrıcalıklı kılan özelliği ise sitenizde yer alan iletişim formlarını bile kullanan ziyaretçileri bünyesinde saklayabilmesi. Bu sayede yalnızca abonelerinize değil, iletişim formu kullanan kişilere de ulaşma fırsatı yakalayabiliyorsunuz.

Bu eklenti ile dilerseniz web sitenize uğrayan kullanıcılara da günlük eposta gönderebilirsiniz. Özellikle yeni açılan web siteleri, ziyaretçilerini arttırmak için bu özelliği kullanabilir.

Icegram Eklentisi

Eposta abonelik eklentilerinden biri de Icegram eklentisidir. Bir eposta eklentisinde olmasını istediğiniz tüm özellikler ve fonksiyonlar Icegram’da var. Eposta arşivinizi daha da arttırmak için ücretsiz olarak sunulan Icegram eklentisinden yararlanmanızı öneririz.

Icegram açılır pencere, bildirimler gibi birçok seçenekle karşımıza geliyor. Bunun yanında üstbilgi ve altbilgi çubuk seçeneği de mevcut. Sitenize uğrayan kullanıcıların dikkatini çekmek istiyorsanız bu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Açılır pencere özelliği için ayrıca pek çok tasarım seçeneği de sizleri bekliyor.

Kategori: Eklentiler

Yorumlar

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir