İçeriğe geç →

WordPress Blog Temaları

Blog denilince akıllara ilk olarak wordpress gelir. Blog sitesi kurmak isteyenlerin ilk tercihi her zaman wordpress yazılımı olmuştur. Çünkü wordpress, blog kurmak isteyen webmasterların tüm ihtiyacını karşılayan muhteşem bir sistemdir. Kişiye sunduğu sınırsız tema ve eklentiler sayesinde tüm isteklerinize cevap verebiliyor.
Haber, e-ticaret, moda gibi sektörlerden ziyade blog için wordpress olmazsa olmaz diyebiliriz. Bunun nedenlerini sıralayacak olursak yukarıda bahsettiğimiz gibi sayısız tema ve eklenti seçeneğinden yararlanma imkanı sunuyor. Bunun yanında hiçbir kod bilgisine sahip olmadan dilediğiniz düzenlemeleri de yapabiliyorsunuz. Şimdi wordpress blog temaları ve özelliklerini tek tek inceleyelim.

 

MyBlog Teması

Blog temaları arasında en dikkat çeken temalardan biri MyBlog temasıdır. İçerisinde bulunan 8 farklı tema sayesinde dilediğiniz görüntüye tek tıkla sahip olabilirsiniz. Öne çıkan içerikler, hızlı ve seo skoru yüksek bir tema arıyorsanız MyBlog tam size göre. Bu tema aynı zamanda mobil uyumlu temalar sınıfına giriyor. Bu sayede ek masraf yapıp responsive yapma gereği de duymayacaksınız.

İNCELE

 

Newspaper Blog Teması

Newspaper temasını tek tek anlatmaya gerek yok aslında. Tüm dünyanın bildiği, birçok önemli gazete ve derginin kullandığı başarılı bir temadır. Newspaper Blog temasıyla kullanıcıların karşısına çıktı ve büyük beğeni topladı. İçerisinde bulunan sayısız ana sayfa seçeneği sayesinde istediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz. Kullanış ve görünüm açısından tamamen kusursuz olan bu tema ile muhteşem bir bloga sahip olabilirsiniz.

İNCELE

 

Adsense Blog Teması

Blog sahiplerinin en çok aradığı özelliklerden biri de hiç kuşkusuz kusursuz bir Adsense görünümüne sahip olmaktır. Çünkü yanlış yerleştirilmiş reklamlar ile gelirleriniz ciddi oranda düşebilir. Ancak Adsense blog teması ile böyle bir derdiniz olmayacak. Reklam alanlarının belli olması, kusursuz bir yerleşim fırsatı sunması sebebiyle birçok webmasterın vazgeçilmez temaları arasında yer alır. Üstelik mobil uyumlu olduğundan ötürü Adsense reklamları mobil cihazlarda da kusursuz görünür.

İNCELE

 

Wordx Blog Teması

WordPress blog temaları serisinin bir başka vazgeçilmez temalarından biri de Wordx temasıdır. Tamamen içerik odaklı hazırlanmış bu tema sayesinde hazırlamış olduğunuz içerikleri ön planda tutabilir ve okunabilirliğini arttırabilirsiniz. Geniş bir tasarım ağına sahip olması sebebiyle dilediğiniz görünümde siteyi aktif edebilirsiniz.

İNCELE

Kategori: Temalar

Tek Yorum

  1. Kalite çizgini bozmadan paylaşım miktarını arttırmanı dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir