İçeriğe geç →

WordPress (Kripto Para) Crypto Coin Temaları

Merhaba sevgili okurlarım bugün sizlere en iyi 5 crypto coin themes yani kripto para temalarından bahsedeceğim ve altlarına iki üç satır dipnot düşeceğim.

Daha önce size benim önerim olan en hızlı wordpress temalarını sunmuştum o yazıma da şuradan ulaşabilirsiniz En hızlı 5 WordPress Teması

En iyi 5 Kripto Para Teması

Crypto

 

 

Kendi bitcoin sitemizde de kullandığımız bu tema gerek işlevi gerek kolaylığı gerek ise hız ve seo uyumu sayesinde bitcoin blogunuzu adeta zirveye çıkaracak bir temadır.

Fiyatı: 35$’dır MyThemeShop’da satılmaktadır.

DEMO SAYFASISATIŞ SAYFASI

Cryplix

 

Gerek tasarımı gerek ise kullanım kolaylığı ve mobil tasarımı ile beni oldukça etkileyen bu temayı daha önce bir arkadaşım vasıtasıyla kurmuştum gerçekten kullanımı ve optimizesi çok iyi olan bir tema güzel bir bitcoin veya crypto coin sitesine iyi gidebilecek bir temadır.

DEMO SAYFASISATIŞ SAYFASI

Crypton 

Gerek tasarımı gerek ise satış sayfası ile hem e-ticaret hem de bitcoin blogu temasıdır. Kullanım kolaylığı ve entegreleri sayesinde sizi zorluğa düşürmeyecek temalardan biridir.

DEMO SAYFASISATIŞ SAYFASI

Coinmag 

 

Gerek haber sitesini andırması gerek ise entegre ve seo uyumu ile muazzam bir tema. WordPress’in en iyi crypto coin temaları arasına girebilecek bir tema olan coinmag temasının fiyatı 50$’dır.

DEMO SAYFASISATIŞ SAYFASI

Crypto News

 

Daha önce kripto blogumuzda kullandığımız temalardan biri olup kullanım sürecimizde bize en iyi performansı ve en iyi seo deneyimini yaşatan temalardan biri oldu. Kullanımı ve görüntüsü oldukça hoş olan bu tema ile yazımızı noktalıyoruz. Tema ücretsiz bir wordpress temasıdır.

DEMO SAYFASIİNDİRME BAĞLANTISI

Kategori: Temalar

Yorumlar

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir