İçeriğe geç →

WordPress Haber Temaları

Web site açmak isteyen kişilerin büyük bir çoğunluğu haber sektörünü tercih ediyor. Özellikle Google News faktöründen dolayı haber siteleri hit bakımından diğer sektörlere göre çok daha önde. Haber sitesi açmak isteyenlerin ise en büyük sorunu tema seçimi. Çünkü wordpress haber temaları adı altında sayısız tema mevcut. Bu sebepten dolayı insanlar tema seçimi konusunda oldukça zorlanıyor. Şimdi sizlere özellikleriyle beraber en çok tercih edilen haber temalarını inceleyeceğiz.

 

En Çok Tercih Edilen Haber Temaları

Web sitenizi daha kurumsal ve profesyonel göstermek için tema seçimine yeterli özeni göstermeniz gerek. Ziyaretçi kitlesini elinizde tutmak için tema seçimine yeterli özeni göstermelisiniz. Özellikle günümüzde kullanıcıların büyük bir çoğunluğu mobil cihazlardan internet sitelerine bağlandığı için temanızın responsive olmasına da özen göstermelisiniz. Şimdi en çok kullanılan wordpress haber temalarını inceleyelim.

 

Newspaper Haber Teması

Hiç kuşkusuz en çok kullanılan haber teması Newspaper’dır. Sayısız özelliklerinin yanı sıra kullanıcı deneyimini de arttıran çok özel bir tema olarak karşımıza çıkıyor. Pagespeed skoru masaüstünde 91, mobilde 78. Site açılış hızı, sayfa değişim hızı oldukça iyi. Haber sektörüne giriş yapılacaksa mutlaka Newspaper teması incelenmeli. Seo uyumlu, yazarlar bölümü gibi birçok özelliğin yanı sıra News başvurusu içinde bu tema oldukça idealdir.

 

NewsMag Haber Teması

WordPress haber temaları içerisinde en dikkat çeken bir diğer tema da NewsMag temasıdır. Google Pagespeed masaüstü değeri 90, mobil değeri ise 74’tür. 7 farklı layout seçeneği ile birlikte dilediğiniz tasarımla hizmet verebilirsiniz. Seo uyumlu tema arayışı içerisindeyseniz mutlak bu temayı da değerlendirmeniz gerek.

 

KingNews Haber Teması

WordPress haber temaları listesinde en iyi ve en kullanışlı temalar arasında KingNews haber teması da yer alıyor. Ücretli olarak sunulan bu tema ile muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz. Firmada en çok satılan 3. tema olma özelliğine de sahip. Sputniknews gibi kullanışlı ve gösterişli bir haber teması arıyorsanız bu tema tam size göre. Basit dokunuşlarla hayalini kurduğunuz haber sitesine kavuşabilirsiniz.

Kategori: Temalar

Yorumlar

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir