WordPress sitenize yeni bir göz atın.

Yeni: Rank Math WordPress Seo Eklentisi (Güncellendi)

0

Hepimiz Yoast SEO ve All In One SEO Pack eklentilerini bilir. Bunlar fazla karmaşık ve sürekli saçma sapan reklamlarla sinir bozan eklentilerdir fakat dönüp dolaşır bu eklentilerle kendimizi buluruz.

Artık bu soruna son veren bir eklenti olan Rank Math var. Bu eklentiyi Yoast ile karşılaştıracak olursak ;

  • Yoast’ın arayüzü Rank Math’dan daha karmaşık.
  • Yoast’da daha fazla reklam mevcut.
  • Yoast, Rank Math’a göre daha fazla alan kaplar.
  • Yoast daha yavaş çalışır.

ve daha sayamayacağım kadar fazla özellik var. Eğer arasındaki farkları incelemek istiyorsanız bu sayfaya göz atmanızı tavsiye ederim.

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Rank Math kullanıcı dostu bir eklentidir. Tüm SEO ayarlarını yapmak için saatlerinizi harcamanıza gerek kalmadan Rank Math’ın kurulumunda tüm ayarları yapabilirsiniz. Rank Math’ın anahtar kelimelerinin özellikleri Yoast’daki gibi birden çok anahtar kelime eklemek için para istemez ve anahtar kelimlerini anında hacimlerine göre kırmızı, sarı, yeşil renklerine dönüştürür. Google Search Consola bağlanıp tüm taramaları önünüze sunabiliyor. Sitemap ve yerel SEO ayarlamaları ile de dikkat çekiyor. Site içi linklendirme önerilerinide sunuyor. Sizin +70 detaylı SEO analizlerinizi yapıyor. Rank Math’ın bu kadar iyi özelliklerinin olması ve ücretsiz olması zaten farklı bir hava katıyor eklentiye, gelişmiş 404 monitörleriylede tüm işlerinizi tek tıkta halledebilme özelliğine sahipsiniz:

Rank Math İndirme Bağlantısı

Rank Math ile ilgili birkaç görsel ;

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.