WordPress sitenize yeni bir göz atın.

Yoast SEO Premium’da Neler Var?

0

Çok sayıda URL’yi yeniden yönlendirmeniz gerekiyorsa, Yoast SEO Premium eklentisi faydalı olabilir. .Htaccess dosyanızdan yönlendirmeleri içe aktarmanıza, .htaccess dosyasına yönlendirmeler yazmanıza ve istediğiniz yönlendirme türünü seçmenize olanak veren harika bir yönlendirme yöneticisi vardır – ayrıca yönlendirme oluşturmayı kolaylaştırmak için daha fazla araç bulunur. Yoast

Video SEO

Sitenizde çok fazla video içeriği varsa, Video SEO eklentisi, arama motorlarına, video içeriğinizi dizine eklemenize yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları bilgileri sağlamanıza yardımcı olabilir; böylece potansiyel olarak zengin bir snippet SERP sonucu alabilirsiniz. Zengin snippet sonuçlarının gelmesi zor ve Video SEO eklentisini kullanmak sitenizin zengin snippet sonuçları alacağını garanti etmiyor, ancak Google içeriğinizin buna değer olduğuna karar verirse, bu eklenti size bir tane yardımcı olabilir.

SEO Haberleri

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Siteniz haber içeriğine odaklanmış mı? Öyleyse, SEO Haberleri uzantısı sitenizi Google Haberler sonuçlarında öne çıkmanıza yardımcı olacak şekilde optimize etmenize yardımcı olur. Sitenizi doğrudan Google Haberler’e sunmaz, ancak sitenizi oraya ulaşmanıza yardımcı olacak şekilde optimize etmenize yardımcı olur. Size bir “Standout Tag” oluşturma, XML Haberler site haritaları oluşturma ve daha birçok seçenek sunar.

Yerel SEO

Son olarak, Yerel SEO uzantısı var. Coğrafi olarak belirli arama sonuçlarında yer almanız sizin için önemliyse, bu sizin için bir uzantıdır. Yerel SEO uzantısı, arama motorlarına işletmenizle ilgili önemli bilgiler (adresiniz, telefon numaranız ve çalışma saatleriniz gibi) vermenize yardımcı olur, böylece arama motoru arama yapanlara daha doğru ve ayrıntılı bilgiler verebilir.

WordPress için Yoast SEO eklentisini kurma ve kullanma hakkında herhangi bir sorunuz veya düşünceniz var ise aşağıdaki görüş bildir alanından yazabilir, destek lazımsa destek@wordpressci.com mailimiz ile bize ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.